Kontakta oss på

Explore the North

Skicka gärna ett meddelande till oss med alla frågor du har om våra lodger, aktiviteter eller något annat.
Vi vill göra din semester oförglömlig!

Skicka ett meddelande

PINETREE LODGE

Besöksadress:
Särkimukka 27
984 97 Kangos

Postadress:
Box 98 • 984 97 Kangos

Telefon:  0978-690 800

E-mail: info@explorethenorth.se

Faktura (pdf): efakt.pinetreelodge@cogidocs.net

Platsansvariga:
Nick Meersman: nick@explorethenorth.se
Inez van Goethem: inez@explorethenorth.se

LAPLAND VIEW LODGE

Besöksadress:
Luppioberget, Luppio 202
957 91 Övertorneå

Postadress:
Box 98 • 984 97 Kangos

Telefon:  0978-690 804

E-mail: info@explorethenorth.se

Faktura (pdf): efakt.laplandviewlodge@cogidocs.net

Platsansvarig:
Sofi Holmgren: sofi@explorethenorth.se

ARCTIC RIVER LODGE

Besöksadress:
Niemenrova 43
984 93 Tärendö

Postadress:
Box 98 • 984 97 Kangos

Telefon:  0978-690 803

E-mail: info@explorethenorth.se

Faktura (pdf): efakt.arcticriverlodge@cogidocs.net

Platsansvarig:
Kristina Inga: kristina@explorethenorth.se

GRAND ARCTIC RESORT

Besöksadress:
Bulandsgatan 4
956 31 Överkalix

Postadress:
Box 98 • 984 97 Kangos

Telefon:  0926-77 888

E-mail: info@explorethenorth.se

Faktura (pdf): efakt.grandarcticresort@cogidocs.net

Platsansvarig:
Sofi Holmgren: sofi@explorethenorth.se

AURORA MOUNTAIN LODGE

Besöksadress:
Guldvaskarvägen 4
985 93 Lannavaara

Postadress:
Box 98 • 984 97 Kangos

Telefon:  0978-690 802

E-mail: info@explorethenorth.se

Faktura (pdf): efakt.auroramountainlodge@cogidocs.net

Platsansvariga:
Korian Hostens: korian@explorethenorth.se
Anouk Sterk: anouk@explorethenorth.se
Jasper Hostens: jasper@explorethenorth.se
Karen Seyen: auroramountainlodge@explorethenorth.se

Boka ditt

ÄVENTYR I LAPPLAND

För att påbörja ditt äventyr, klicka bara på länken nedan och välj din destination. Om du har frågor, tveka inte att kontakta oss. Vi er fram emot att få träffa dig!
​​​​​​​

GÅ TILL BOKNING